Pirmųjų dviejų ciklo užsiėmimuose (“Emocinis intelektas” ir “Emocijų valdymas”) buvo kalbama apie patiriamų emocijų atpažinimą ir sureguliavimą, o trečiajame užsiėmime jau paliesime balanso tarp emocinio komforto ir asmeninio augimo proceso palaikymo temą.
Šiuolaikinis pasaulis, rodos, siūlo du visiškus kraštutinumus: iš vienos pusės jis įdiegia milžinišką adrenalino dozę, kviesdamas siekti, kuo daugiau dirbti, išlipti iš komforto zonos dar ir dar labiau, lyginantis su kitais trokšti kardinalių pokyčių gyvenime. Tad “komforto zonos” sąvoka, be jokios abejonės, visiems yra gerai žinoma ir dažnu atveju jau net nekenčiama. Iš kitos pusės visi šie aukšti reikalavimai, keliami šiuolaikiniam jaunam žmogui kelia milžinišką stresą, baimę, skatina “ketvirčio amžiaus krizės raišką”, pervargimą, perdegimą ir daugybę kitų liūdnų simptomų.
Tad šio užsiėmimo tikslas - suteikti įrankius, kurie padėtų palaikyti subalansuotą ir sveiką požiūrį į asmeninį augimą. Iš vienos pusės mokysimės peržengti asmeninio diskomforto ribas (arba neperžengti jų), atpažįstant skirtumą tarp vidinio vertybinio pasipriešinimo ir baimės. Iš kitos pusės mokysimės palaikyti vidinį komforto, saugumo ir ramybės būseną, neleidžiant pasaulio nerimastingumui išmušti save iš vėžių.
KAIP DALYVAUTI?Įsijunk žemiau esantį online transliacijos įrašą, paspausk mygtuką "JOIN" esantį šio puslapio viršuje, peržiūrėk video ir sek instrukcijas, kaip atlikti praktines užduotis šioje platformoje. Sukelk visus užduočių įrodymus, kurių prašoma žemiau. Gintarė peržiūrės tavo atsakymus bei suteiks grįžtamąjį ryšį atliktoms užduotims, kurias patvirtinus gausi skaitmeninį ženkliuką, patvirtinantį užsiėmimo metu įgautus pastiprintus įgūdžius
Projektą remia ERASMUS+ programa.
Projekto partneriai:
Latvia: Young FolksBaltarusija: IT School MyfreedomAirija: Badgecraft LimitedLietuva: MADRUSProjekto koordinatorius: Atviras jaunimo centras Žalianamis (Lietuva)
Šis skaitmeninis ženkliukas patvirtina, kad jo savininkas dalyvavo workshope apie komforto zoną bei jos ribų plėtimą asmeniniame gyvenime. Tai įgalina dalyvį suprasti, kaip veikia žmogaus centrinė nervų sistema ir smegenys, kuomet mėginama adaptuotis naujose sąlygose ir susikurti naujus įpročius, ir tokiu būdu gebėti sąmoningai valdyti šį procesą.
Märgi saamiseks tuleb kõik ülesanded lõpetada
Ülesanded
Task no.1
Evidence verified by: self-approved
1 užduotis:Aprašyk dvi skirtingas situacijas, vykstančias šiuo metu tavo gyvenime, kuriose jauti:
BAIMĘ, į kurią vertėtų žengti ir įveikti ją
PASIPRIEŠINIMĄ - aplinkybės kaip ir verčia įveikti save, tačiau jauti, jog peržengus komforto zonos ribas bus peržengtos tavo asmeninės vertybinės ribos.
Task no.2
Evidence verified by: self-approved
2 užduotis:Išklausius transliacijos dalies apie neuroplastiškumą aprašyk po vieną dažniausiai tavo gyvenime pasireiškiantį:
Veiksmą
Mintį
Jausmą
Task no.3
Evidence verified by: self-approved
3 užduotis:Išklausius transliacijos dalies apie tris komforto zonos ratus, aprašyk konkrečias gyvenimo situacijas, kuriose jautiesi šiuose konkrečiuose komforto ratuose:
Komforto zona
Optimalaus saugumo zona
Pavojaus zona
Task no.4
Evidence verified by: self-approved
4 užduotis:Kiekvienai iš žemiau išvardintų sričių aprašyk po vieną naują įprotį, kurį norėtum "apgyvendinti" savo gyvenime:
Badgecraft käitab veebi taristut Õppimise linnade ja regioonide jaoks. Euroopa konsortsium arendab seda platvormi kaasrahastusega Euroopa Liidu programmist Erasmus+.