Riga City of Learning
About
Playlists
Sign up
1

Kā pieteikties Erasmus+ programmai?

Join
OverviewBadges

Kā pieteikties Erasmus+ programmai?

Join

Content

“Erasmus+” ir ES programma, kas atbalsta izglītību, apmācības, jaunatnes un sporta jomu Eiropā. Tās budžets (14,7 miljardi eiro) vairāk nekā 4 miljoniem eiropiešu pavērs iespēju studēt, mācīties un iegūt pieredzi ārzemēs. “Erasmus+” piedāvā visu vecumu cilvēkiem iespējas pilnveidoties un dalīties zināšanās un pieredzē ārvalstu iestādēs un organizācijās.

Tapēc, ja arī tu vēlies pieteikties kādā no projektiem vai vienkārši uzzināt vairāk par Erasmus+ iespējām, seko mūsu FB lapai @youngfolksLV.

Ikvienam, kurš reiz piedalījies Erasmus+ mobilitātē, gan studentam, gan mācībspēkam, pēc ārvalstīs gūtās pieredzes ir kāda atziņa vai ieteikums. Šeit apkopoti interesantākie stāsti, kas gan radīs pilnīgāku priekšstatu par dažādām sadarbības universitātēm, gan caur dažādiem piemēriem motivēs veidot labāku ikdienu arī Latvijā. Iemesls, kāpēc izvēlējos piedalīties Erasmus programmā, ir tāpēc, ka es gribēju izmantot iespēju iepazīties ar studiju procesu citās Eiropas universitātēs.

Angelīna (18 gadi) : "Es sāku piedalīties Erasmus projektos apmēram vienu gadu atpakaļ, pa šo laiku es esmu paspējusi apmeklēt, tādas valstis kā Armēnija, Turcija, Grieķija, Baltkrievija, Gruzija, Francija, Slovēnija u.t.t. Katrā projektā mēs strādājam ar kādu konkrētu problēmu, piemēram, Francijā mums bija jāattīsta kādas mazpilsētas sabiedriskā dzīve, jārīko pasākumi, vietējā skolā jāgrābj lapas un jāapmeklē dažādas nodarbības.

Erasmus+ projekti man iemācīja ļoti daudz lietas ko formāla izglītība skolā, manuprāt, man nespēja dot. Piemēram:
  • atbildības sajūtu,
  • kritisko domāšanu,
  • darbu komandā,
  • kā arī kā atrast risinājumu bezizejas situācijās."

Resources

  • Erasmus+

Get activity badge

Get activity badge subtitle

Ievads Erasmus+ Get this badge

Iepazinos ar Erasmus+ iespejām un uzzināju vairāk par to, kā pieteikties projektiem un kāds ir Erasmus+ programmas mērķis.
Tasks
Task no. 1
Issued by organiser or scanning QR code
Iepazinies ar Erasmus+ iespējām.

Badges
1

Career and job readiness
Joined (4)
Added to playlist (1)
Time to complete: 20 minutes
Share:

Organisers

Young Folks LV

Used in playlists

Kā kļūt par līderi un realizēt savas idejas?
Young Folks LV
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeAll activitiesPlaylistsMap